Rozwiązania
Informatyczne

Transformacja cyfrowa
Nasz dział biznesowy zajmujący się rozwiązaniami cyfrowymi wspiera firmy w fazie konsultacji i rozwoju aplikacji internetowych, mobilnych i połączonych z obiektami.
Referencje

« Młodzi inżynierowie muszą być mobilni, uczyć się i wymieniać najlepszymi praktykami. W Intitek ruch jest ciągły »

Czytaj więcej

Dyrektor Operacyjny ds. Cyfryzacji odpowiedzialny za Region Rodano-Alpejski, Anthony prezentuje nietypową karierę: ukończył Politechę Clermont w 2006 roku, rozpoczął karierę w Mulliez Group i pracował w Decathlonie. Ale szybko przełączył się na tor cyfrowy i przez 5 lat wspierał multimedialny BU w Paryżu, po czym powrócił do Lyonu. Tam na swojej drodze spotkał założycieli Intitek, z którymi dzieli podobne wartości, w tym zamiłowanie do gastronomii.

Mamy podobny sposób myślenia. Jest mniej hierarchii i więcej wymiany doświadczeń, ciągle coś się dzieje . Dziś Anthony zarządza zespołem liczącym 250 konsultantów w regionie Lyonu, pracującym głównie dla największych graczy rynku. Jego motywacja? Różnorodność i bogactwo klientów. Na co dzień zajmuje się zagadnieniami związanymi z bankowością, ubezpieczeniami, ale także zdrowiem i e-commerce. Jego pasja? Rozwój rynku i wsparcie swoich klientów w ich cyfrowej transformacji. Ponieważ jemu samemu trudno jest usiedzieć w jednym miejscu, uważa, że developerzy i inżynierowie przyszłości nie powinni obawiać się zmian i podróży. Dobra wiadomość: w Intitek ruch jest ciągły.

« Systematycznie oferujemy naszym konsultantom możliwość wyboru misji, które najbardziej im odpowiadają. »

Czytaj więcej

Dyrektor spółki Intitek for People z siedzibą w Paryżu, Jérôme prowadzi zespół prawie 120 osób. Dla niego wartości ludzkie są najważniejsze i dlatego strategia rekrutacyjna oparta jest na docenianiu różnic i różnorodności. Z całą pewnością jego doświadczenie opiera się na wymianie. “Naszym pragnieniem jest budowanie i utrzymywanie czegoś pozytywnego, pewnej wartości dodanej, zarówno wewnętrznej, jak i wobec naszych klientów. Utworzyliśmy nawet ekipę piłkarską Intitek, która regularnie rozgrywa mecze z niektórymi z naszych klientów “. Niezależnie od tego, czy doradza klientom w handlu elektronicznym, mediach czy grach, myśl przewodnia Jérôme’a jest zawsze taka sama: “najważniejsze jest zrozumienie potrzeb użytkowników. Profesjonalne strony internetowe i aplikacje opracowane przez firmę Intitek są starannie dostosowane do rzeczywistych potrzeb klientów, którym firma Intitek for People stara się zaproponować cały wachlarz rozwiązań. Big Data, Chat Box, obiekty połączone… Zespół Jérôme’a każdego dnia stawia czoła coraz to nowym potrzebom rynku. Kwestie natury intelektualnej oraz technologicznej najlepiej stymulują i motywują zespoły specjalistów.

Services

Happy Digital Solutions


Learn


Tablety, urządzenia mobilne IOT, przyjemny i pomysłowy sposób uczenia się każdego dnia.

Educate


Kreatywne cyfrowe narzędzia i rozwiązania ułatwiające naukę w szkole, na uniwersytecie lub gdziekolwiek indziej.

Entertain


Nowe aplikacje z zakresu gier i rozrywki.


Accompany


Cyfrowe rozwiązania, które sprostają wyzwaniu towarzyszącemu osobom niesamodzielnym.

Merchandise


Serwis dedykowany specyficznej problematyce e-commerce i transakcjom powiązanym.

Travel


Rezerwacje on-line, transakcje zdalne lub porównywarki on-line, niezawodne i potężne narzędzia cyfrowe.

Heal


Cyfryzacja dostosowana do szczególnych potrzeb społeczeństwa i instytucji w zakresie opieki osobistej.

Save


Rozwiązania usprawniające i upraszczające wymianę cyfrową w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym.

Connect


Aplikacje, oprogramowanie i cyfrowe rozwiązania dla robotyki, telekomunikacji i sektora usług mobilnych.
Footer