Rozwiązania
Produkcyjne

Innowacja
Nasz oddział łączy działalność biurową w zakresie badań i rozwoju, produkcji i projektowania.
Referencje

« Dzisiaj możemy projektować i produkować obiekty połączone w 100% autorstwa Intitek »

Czytaj więcej

Dyrektor działu produkcji Intitek, Christophe jest absolwentem INSA Lyon. Od 2008 roku zarządza w Intitek jednostką, którą nazywamy “mózgiem” organizacji.

Jego codzienne życie jest podzielone między zarządzanie terenem integracyjnym, gdzie montowane są drobnoseryjne i średnioseryjne produkty oraz konstrukcję i projektowanie.

W samym sercu zakładu, zlokalizowanego w Décines w Rhône, produkowane są maszyny do testowania nowej generacji inteligentnych alternatorów. Te uniwersalne maszyny, w 100% stworzone przez Intitek, integrują najnowsze technologie cyfrowe i są w stanie rozpoznać i przetestować alternatory lub rozruszniki niespełna 200 000 modeli samochodów (również samochodów ciężarowych i autobusów). W zakładzie powstają także projekty, a następnie wykonawstwo części do automatyki domowej i klimatyzacji, dzięki czemu Intitek ma swój udział w poprawie komfortu życia oraz zabezpieczeń domu. Obecnie w większości maszyn rozwiązania cyfrowe są standardem. Niezależnie od tego, czy projektujemy bezpieczne oprogramowanie do sterowania ustawieniami skrzydeł samolotu czy też tworzenia niestandardowych stanowisk testowych dla kasków myśliwców, każdy projekt jest wymagający i ekscytujący. Nasze wyzwania: obecni od 2014 roku na rynku w Toronto, a następnie w 2017 roku w Szanghaju, grupa Intitek już wprowadza na rynek niektóre z maszyn w Ameryce Północnej i Azji.

Jego ambicja? „Wkroczyć w drugą generację obiektów połączonych tworząc inteligentne i użyteczne modele autorstwa Intitek”.

« Europejczycy sprzedają maszyny Chińczykom, to ekscytujące! »

Czytaj więcej

Od roku 2012 Handlowiec Michael jest odpowiedzialny za międzynarodowy rozwój produktów zaprojektowanych i wyprodukowanych przez firmę Intitek.

Absolwent uczelni ECAM o specjalności handlowej, którą wybrał, by móc zaspokajać apetyt na wyzwania i podróże. W rzeczywistości często podróżuje do Azji lub Ameryki Północnej. “Jesteśmy już dobrze reprezentowani w Europie, zwłaszcza w Polsce. Ale rynek Stanów Zjednoczonych jest dojrzały, dlatego jesteśmy w Kanadzie i na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, aby stawić czoła naszym głównym konkurentom! Jesteśmy ciągle obecni na targach, które trwają cały rok w Chicago, Las Vegas, Dubaju, Meksyku…)”. Najbardziej ekscytująca dla Michaela jest Azja. Indie, ale także Chiny, gdzie obecnie powstaje filia firmy Intitek. „Chińczycy są trochę ciekawi tego, co mamy do zaoferowania, musimy przełamać lody i pokazać co potrafimy. Najbardziej zaskakuje ich nasza wysoka jakość usług”. Cel Michaëla jest dość precyzyjny: stać się światowym liderem producentów stanowisk testowych dla alternatorów. Dlatego firma Intitek Group zdecydowała się postawić na aktywny rozwój polityki badawczo-rozwojowej, tak by stworzyć nowoczesne, dostępne i łatwe w obsłudze maszyny. Nawet jeśli każda z nich integruje już prawdziwe złożone ekosystemy baz danych. Tutaj historia dopiero się zaczyna.

Ekspertyza
Odkryj nasze stanowiska testowe dla alternatorów i rozruszników.
Services

Happy Digital Solutions


Industrialize


Zespół design-build zaangażowany w projekty najwyższej klasy.

Make


Produkcja i integracja produktów dla przemysłu samochodowego, lotniczego oraz komfortu i bezpieczeństwa osobistego.

Test


Projektowanie i produkcja stanowisk testowych nowej generacji dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego.

Optimize


Innowacyjne biuro projektowe, które poprawia wydajność i cyfrową funkcjonalność produktów i obiektów..

Innovate


Badania i rozwój skoncentrowane na tworzeniu użytecznych i inteligentnych obiektów połączonych.

Smartify


Komórka dedykowana w 100% transformacji cyfrowej i IoT 2.0.


Control


Działalność polegająca na produkcji stanowisk testowych, kontroli i utrzymania dla przemysłu lotniczego i obronnego.

Equip


Projektowanie, a następnie tworzenie cyfrowych narzędzi przemysłowych dla przedsiębiorstw hi tech.


Design


Elektrotechnika, elektronika czy też architektura danych, profesjonalna ekspertyza każdego projektu.
Footer